Monitör

285 ürün var
Filtrele
Ekran Teknolojisi
Tepki Süresi
Süper Fiyatlar
yildiztyildiztyildiztyildiztyildizt 0 Yorum

MSI MPG Artymis 343CQR Monitör

Hepsiburada 10973.82 ₺
yildiztyildiztyildiztyildiztyildizt 0 Yorum

MSI Optix MPG341CQR Monitör

Sepetist 10409.00 ₺
yildiztyildiztyildiztyildiztyildizt 0 Yorum

ViewSonic Elite XG320U Monitör

Hepsiburada 30519.92 ₺

Günümüzde teknolojik aletler gelişiyor. Buna bağlı olarak teknolojik aletlere olan talep günden güne artıyor. Son zamanlarda monitör satışları çoğalıyor. İnsanlar en ucuz monitör arayışına giriyor. Çünkü monitör almak isteyenler pahalı fiyatlarla karşılaşıyor.

Monitör Fiyatları

Ülkemizde ve dünyada çok farklı monitör çeşitler bulunuyor. Ülkemizde msi monitör sıklıkla kullanılıyor. Ancak bu monitörlerin fiyatları diğer monitörlere göre daha pahalı oluyor. Monitör fiyatlarının tamamına yıldan yıla zam geliyor. Bu zamların nedeni artan dolar kuru olarak gösteriliyor.

Gelen zamlar müşteriye yansıyor. Müşteriler zamlı da olsa monitör almak zorunda kalıyor. Monitör fiyatlarını etkileyen birçok etken bulunuyor. Monitörün türü, kalitesi, markası fiyatları etkiliyor.

Monitör satışı yapan yerler, bazı zamanlar kampanya yapabiliyor. Bu yerlerdeki kampanyalar sayesinde ucuza monitör alınabiliyor.

Gaming Monitör

Oyun oynayan birçok genç bulunuyor. Bu gençler oyun deneyimini en üst seviyede yaşamak istiyor. Bunun için de kaliteli bir msi monitör gerekiyor. Oynanan oyunların grafikleri, alınan zevki bire bir etkiliyor. Oyun için üretilmiş olan monitörler bu sebepten dolayı çok daha fazla talep görüyor.

Alınacak olan gaming monitör kaliteli ve bilinen bir marka olursa sorun yaşanma riski azalıyor. Çünkü güvenilir firmalar, garanti süresini uzun tutuyor. Bu sayede herhangi bir sorun anında müşteriler para ödemiyor.

Gaming monitörlerin özellikleri markadan markaya değişiyor.

Bilgisayar Monitör Fiyatları

Monitör alacak olanlar yoğun araştırmalar yapıyor. Yapılan araştırmalarda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler aranıyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünü bulmak zor olabiliyor. Bazı kişiler ucuz olduğu için internetten alışveriş yapmayı düşünüyor. Ancak internetten alışveriş yaparken dikkatli olmak gerekiyor.

Bilgisayar monitörü fiyatları yıldan yıla değişiyor. Monitörün türüne göre fiyatı yükselebiliyor. Son zamanlarda 4k monitör fiyatları daha da yükseliyor. Monitör fiyatları hakkında en doğru bilgiyi firmalar veriyor.

Yılın belli dönemlerinde samsung monitör fiyatları daha ucuz olabiliyor.

144 Hz Monitör

Ülkemizde 24 inç monitör daha fazla satılıyor. Kullanıcılara 24 inç olan monitörler daha cazip geliyor. Son zamanlarda 144 hz monitörler merak ediliyor. 144 hz, monitörün görüntüyü saniyede 144 defa yenilediğini belirtiyor. Yenilenen yüksek kare sayısı çok olursa daha güzel görüntüler elde ediliyor.

Ancak kişiler 27 inç monitör almak istediklerinde 60 hz yerine 144 hz olanları tercih ediyor. Çünkü bu bilgisayarlar görüntüyü daha fazla yenileyebildiği için daha akıcı oyunlar sunabiliyor.

Monitörün görüntüyü yenileme hızı birçok etkene bağlı oluyor.

240 Hz Monitör

Birçok monitör markası bulunuyor. Ancak bu şirketler arasında aoc monitör öne çıkıyor. Çünkü bu monitörlerin 240 hz’lik deneyim yaşatıyor. 240 hz monitör, görüntünün saniyede 240 kez yenilendiği monitör olarak açıklanıyor. Bu monitörler 144 hz olanlara göre daha canlı bir ekran sunuyor.

Son zamanlarda lg monitör de 240 hz’ye geçiyor. Bu sayede LG firması müşteri çekmeyi planlıyor. Ancak daha fazla müşteri çekebilmesi için monitörlerdeki hata oranını en aza indirmesi gerekiyor.

Göze hoş gelen bir tasarım isteyenler viewsonic monitör alabiliyor.

Monitör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemizde oyuncu monitör araması son yıllara göre daha sık yapılıyor. İnsanlar farklı tarzda monitör arıyor. Alınacak olan monitörün özelliklerini çok iyi araştırmak gerekiyor.

Yüksek performans bekleyenler 75 hz monitör almıyor. Monitör alırken dikkat edilmesi gerekenler:

•Seçilecek monitörün yenileme hızı yüksek olmalı

•Tepki süresi yüksek olmalı

•Monitörün en boy oranı ideal olmalı

Müşteriler 60 hz monitör almak istemiyor. Çünkü bu monitörlerde görüntü kalitesi düşük oluyor.

En Ucuz Monitör Hangi Sitede

Monitör ürünleri birbirinden farklı markalarca üretilerek kullanıma sunulurlar. Her bir ürünün kendi bünyesinde sahip olduğu birtakım teknik ve donanımsal özellikleri bulunur. Buna bağlı olarak da ilgili ürünlerin fiyatları daima bir değişkenlik gösterir.
Sitemizde en ucuz monitör hangisi ve bu monitörler hangi sitede satışa sunuluyor bunu açıkça görebilirsiniz. Sonrasında bütçenize uygun şekilde satın alım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Monitör TV'ye nasıl çevrilir?

Monitör; görüntü sergilemek için kullanılan elektronik aygıtların genel adıdır. Monitör ekranını tv ye çevirmenin birçok yöntemi vardır. Satılan ekipmanlarla bunu yapmak mümkündür. Satılan alınan HDI kablosuyla monitöre bağlantı yapılır. Monitör de ses çıkışı yoksa hoparlör alınarak ses kablosu bağlanır. HD uydu alıcısına bağlayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Monitör ne demek

Bilgisayar kullanıcılarını yakından ilgilendiren hususlardan biri de görüntüdür. Bilgisayarın mikroişlemcisinden iletilen sinyalleri görüntüye dönüştüren unsura monitör adı veriliyor. Bilgisayarda yapılan tüm işlemlerin görülmesini sağlayan bir çeşit çıktı aygıtıdır. Fotoğraf ve video gibi görüntüleri ekrana taşıyan sistemin boyutları inch ile ifade ediliyor. Çözünürlük ve ekran kalitesi ise monitör seçiminde önemli kriterdir.

144 Hz Monitör Fiyatları

144 Hz monitörlerimiz, oyun bilgisayarları için vazgeçilmezdir. Online oyun tutkunları, 144 Hz monitör kullanmalıdır. Çözünürlüğü oldukça yüksektir ve kasma yapmaz. Özelli MSI markalarında çok kullanılan 144 Hz monitör son derece hızlı, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 144 Hz aslında yenileme hızıdır. Bu nedenle oldukça hızlıdır. 144 Hz monitör çeşitlerimize gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

En Ucuz MSI Monitör

MSI oyuncu monitörleri, oyuncuların oyun keyfi için 4k çözünürlük sağlıyor. 360hz tazeleme oranına sahiptir. Aynı zamanda 1ms tepki süresine sahip olarak eksiksiz bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Msi monitör fiyatları değişiklik gösteriyor. En uygun alınabilecek monitör MSI monitör sayfamızdan kolaylıkla fiyatlarını görebilir ve birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Çift Monitör Nasıl Yapılır?

Ana kartının çift monitörü destekleyip desteklemediğinden emin olmalısınız. Modern bilgisayar ana kartları çoklu monitör desteğine sahip olsa da eski bilgisayarlarda bu durum söz konusu değildir. Bilgisayarın video türünü belirlemelisiniz. İkinci monitörün bağlantı türünü kontrol edip bilgisayara bağlamalısınız. İkinci monitörü güç kaynağına bağladıktan sonra ikinci monitörü açmalısınız. Güç düğmesine bastığınızda monitörün açıldığına dikkat edip ve bilgisayarın ana monitöründen sinyal aldığından emin olun.