Ekran Kartı

79 ürün var
Filtrele

Teknoloji dünyasının gelişmesi ile birlikte birçok teknolojik parça önem kazanmaya başlamıştır. Bu noktada sitemiz bünyesinde yer alan birçok farklı üründen bir, de ekran kartı modellerimizdir. Değişen dünyanın içerisinde pek çok farklı alandan bireye hizmet edebilmek adına ürünlerimizde yeni modellere yöneliyoruz. Fiyat performans ürünleri ortaya koyabilmek için çeşitli ürünleri sizlere sunmaktayız. Bu açısından da ekran kartlarımız üst düzey işlem hacmi dahilinde hazırlanıyor ve müşterilerimize güvenli bir şekilde iletilebiliyor. Sağladığımız ürünlerde gerek müşterilerimizin gerekse çalışanlarımızın memnuniyeti dikkate alarak kaliteli ürünler hazırlanması için çaba sarf ediyoruz.

Ekran Kartı Fiyatları

Ekran kart modellerimiz ile ilgili sıklıkla merak edilen hususlardan birisi kart fiyatlandırma detayları oluyor. Bu noktada müşterilerimizin farklı seçenekler ile birlikte ödemelerini gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda ürünlerimizde sezon indirimlerine giderek kaliteli ve kullanışlı ekran kartlarımızın daha hızlı bir şekilde alıcıya ulaşması için hazırlıklar yapıyoruz. Ekran kartlarımızın fiyatları kişiye özel seçenekler ile birlikte değişkenlik gösterebiliyor. Ancak bu noktada farklı özelliklere sahip kartlarımızı farklı fiyatlarda sunabiliyoruz.

Ekran kartı çeşitlerimizin fiyatlandırma seçeneklerini;

 • Marka seçenekleri
 • Ram özellikleri
 • PhysX teknolojisine uyumu
 • Senkronizasyon değerleri
 • Bellek hızı
 • Kapasitesi

Gibi hususlar etkiliyor. Aynı zamanda ekran kartlarımızın fiyatları ortalama olarak 1500-5000 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. Daha detaylı, iletişim kurabilmek için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En Ucuz Ekran Kartları

Ekran kartı seçimlerini gerçekleştirirken müşterilerin bu kartı neden kullanmak istedikleri noktasında net olmaları önem taşıyor. Bu açıdan sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemiz bağlamında ürün özelliklerini detaylı olarak açıklamaya çalışıyoruz. Ekran kartını temel düzeyde bir kullanıcının kullanım biçimi ile grafik özelinde yüksek beklentileri olan bireylerin kullanımı değişkenlik gösterebiliyor. Aynı zamanda oyun odaklı müşterilerimiz içinde ekran kartı seçenekleri değişebiliyor. Bu açıdan doğru tercihin yapılması önem arz ediyor.

Ekran kartlarımız için ekran kartı piyasası dahilinde en ucuz ekran kartları;

 • Asus Nvidia GeForce
 • Gigabyte NVIDIA GeForce
 • Sapphire RX
 • MSI GTX 1650 D6 AERO
 • Inno3D GTX

Gibi pek çok modeli bünyesinde barındırıyor. Site dâhilinde sunulan bu ürünlerin özellik skalası geniş tutulmuştur. Aynı zamanda her bir müşteriye uyum sağlaması açısından markalar ile birlikte çalışmalar gerçekleştirilebiliyor.

Rtx Ekran Kartları

Ekran arktı modellerimiz içerisinde ön plana çıkan rtx ekran kartlarımız bellek ara yüzü genişliği, transistör mesafesi, grafik kart gücü açısından rakiplerine karşın daha ön plandadır. Aynı zamanda bu ürünlerimizde çekirdek gücü ve bellek boyutu olarak da 8, 4 gb ekran kartı gibi noktalarda diğer ekran kartı modellerinden ayrılmaları açısından önem taşıyor. Ekran kartlarımız içerisinde sıklıkla tercih edilebilen rtx ekran kartlarımız, frekans boyutları noktasında güç bağlantılarını yüksek hızda sağlayabilen ürün özelliklerini barındırıyor.

Fiyat Performans Ekran Kartı

Fiyat performans ürünü olarak sitemizde yer alan pek çok ekran kartından söz edebiliriz. Özellikle bazı modellerde sıklıkla satışa sunulduğu için bu ürünlerde diğerlerine nazaran daha fazla indirim yapabilmekteyiz. Bu açıdan da bellek seçenekleri dahilinde 8 gb ekran kartı modelleri sıklıkla tercih edilebiliyor. Sizler için hem uygun fiyatlı hem de performans olarak yüksek ürünlerin hazırlanmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda ekran kartları içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz faaliyetler için en uygun ürün modelini seçerek alışveriş sürecinizi kolaylaştırabiliyoruz.

Ekran Kartı Nasıl Güncellenir

Ekran kartı seçimi doğrultusunda bu kartların nasıl güncellendiği de önem taşıyor. Özellikle yeni ekran kartı alan müşterilerimiz açısından kart güncellemesi merak edilebiliyor. Ekran kartlarımızın güncellenmesi noktasında sizlere çeşitli yardımlarda bulunabiliyoruz. Kartı güncelleyebilmek için aygıt yöneticisinin açılması ve görüntü bağdaştırıcıları sekmesine tıklanması lazımdır. Sonraki adımlarda kart markası, AMD, Intel gibi özellikler seçilir. Ardından sürücü yazılımını güncelleştir diyerek işlemler tamamlanmış olur. bu süreç dahilinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına süreçleri sizler için gerçekleştirebiliyoruz.